מחשבון משכנתא

מחשבון משכנתא

הגענו למסקנה שכל התחלה של רכישת נכס חדש מתחילה בבדיקה במחשובוני המשכנתא השונים שקיימים ברשת.

הפעם החלטנו לקצר לכם את הזמן ולבצע בשבילכם מחקר איפה ניתן למצא את מחשבוני המשכנתא המקצועיים ביותר, ולתת לכם  קישורים ממקום אחד שתוכלו לבצע בדיקה ראשונית בעצמכם.

אנחנו תמיד כאן לרשותכם לכל שאלה שתעלה לכם בדרך לרכישת הנכס הבא שלכם תהנו(-:

מחשבוני המשכנתא שמצאנו ברשת

מחשבוני משכנתא

בנק הפועלים

מחשבון משכנתא בנק הפועלים

מחשבוני משכנתא

בנק לאומי

מחשבון משכנתא בנק לאומי

מחשבוני משכנתא

בנק טפחות

מחשבון משכנתא בנק טפחות

מחשבוני משכנתא

משכנתא מן

מחשבון משכנתא משכנתא מן

מחשבוני משכנתא

בנק דיסקונט

מחשבון משכנתא בנק דיסקונט

מחשבוני משכנתא

דמרקר

מחשבון משכנתא דמרקר

מחשבוני משכנתא

משכנתא מאסטר

מחשבון משכנתא מסטאר

מחשבוני משכנתא

investing

מחשבון משכנתא investing

מחשבוני משכנתא

הון

מחשבון משכנתא הון

רבים הם אלה שמעוניינים ליטול משכנתא, אך הם אינם יודעים כיצד יש להתמודד עם גובה החזרי המשכנתא החודשיים ומה התמהיל הנכון ביותר עבורם. יש לבדוק את מסלולי המשכנתא באמצעות מחשבון משכנתא שיועצי המשכנתאות הפרטיים ייחשבו את ההחזר, בהתאם לתמהיל שיתאים לנתוניהם הכלכליים של הלווים. 

שימוש במחשבון זה המיועד למשכנתאות הוא יעיל ונוח. למעשה משכנתא היא הלוואה לטווח הארוך אשר יכולה להיות לתקופה של עשרות שנים ולכן, היות ומדובר על הלוואה בסכומים גבוהים, יש לשקול היטב את גובה ההחזרים החודשיים, הריביות ועוד.

אז כיצד מחשבים את סכום המשכנתא? ראשית, אם עלינו לבסס את המשכנתא על סכום חודשי וקבוע, יש לחשב את הסכום הכולל של המשכנתא ויש להזין את סכום ההחזר החודשי וגובה הריבית וכך בעצם, ניתן יהיה לבחור את שיטת ההחזר. מחשבון משכנתא, יוכל לחשב לפי הפרמטרים מה הסך הכללי של המשכנתא. מדובר בעצם על כלי נוח שיכול להוביל לחיסכון שיהיה משמעותי. יש לדעת כיצד להשתמש במחשבון זה. למשל באמצעות המחשבון למשכנתא, אפשר לבנות 4 תמהילי הלוואה ולבצע השוואה ביניהם.

 

מחשבון למשכנתא יכול לסייע לכם לבנות לפרוס מסלולים שונים להלוואה

 

למעשה, מחשבון משכנתא, פועל בשתי שיטות חישוב למשל ההחזר של התשלום החודשי והשיטה השנייה היא כאשר מחשבים את הסכום הכולל של המשכנתא. בכדי שהמחשבון ייחשב יש צורך לבחור באחת משלושת השיטות של החזר המשכנתא: שיטת שפיצר, שיטת בוליט, ושיטת קרן שווה. זהו למעשה כלי אנליטי אשר יכול לאפשר ללווים לחשב היטב את ההלוואה.

 זהו למעשה רק חלק קטן מהעבודה של תיק המשכנתא. אפשר למשל למצוא מסלולים עם ריביות משתלמות. יועץ משכנתאות וותיק, יוכל גם למחזר בעתיד את המשכנתא ולקבלת תנאי משכנתא טובים יותר בעתיד. בכלי חיוני זה, משתמשים יועצי המשכנתאות אשר יכולים להמחיש לכם טוב יותר את ההלוואה למשכנתא.

יועץ המשכנתאות, יוכל להתאים את תיק המשכנתא לצרכיכם, כך שתוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים מבלי להילחץ בכל חודש.  הכלי היעיל הזה, חוסך זמן רב ללווים. ניתן להזין את הנתונים בפשטות ובקלות וכן, לדעת מה הריבית והתקופות לנתונים מוחשיים יותר. למשל כמה אנו משלמים מהקרן של המשכנתא בכל חודש ועוד. למעשה, כלי חשוב זה, מעניק לנו את התמונה של כל הלוואת המשכנתא באופן ברור ונהיר יותר.

 

חישוב המשכנתא לפי לוח שפיצר

 

למשל אם תחשבו את לוח הסילוקין של שפיצר, לוח זה, יקצר לכם את אורך המשכנתא, מה שישפר את הריביות. למשל, החיסכון יכול להתבטא בסכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים לאורך כל תקופת החזרי המשכנתא.

 גם במסלול פריים, ניתן יהיה לחשב את החזרי המשכנתא. אפשר למשל להוסיף עוד מסלול או למחוק מסלולים בלחיצה על כפתור המסלול. המחשבון ייחשב לכם אוטומטית את גובה התשלום הראשון וכן, תוכלו גם לראות את לוח הסילוקין של הלוואת המשכנתא. 

 למשל בתקופת הקורונה, אשר נחשבת לתקופה מאוד מאתגרת, כלים אנליטיים כמו מחשבון המשכנתא, יכול לסייע על מנת שתוכלו להגיע למשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם כשאר התכנון הכלכלי הנכון, יהיה מפורט מול עיניכם.

יש להתייחס כמובן גם לתקופת המשכנתא, כאשר מדובר על ניהול סיכונים, כוללת ההחזר פריסת השנים שבהם הלווים יכולים לתפקד ולייצר כסף. למשל גם איתנות פיננסית מהווה את המצב הכלכלי של הלווים. 

יש לוודא את מטרת המשכנתא למשל אם הנכס הוא בר סיכון.? האם הנכס מיועד למגורים של הלווים או להשקעה?. מחשבון משכנתא, מיועד להמחשה וכן, הוא מחשב אינפלציה שנתית בשילוב הריביות הממוצעות במשק.

 

אז כיצד משתמשים עם מחשבון משכנתא?

 

יש להכניס את נתוני המסלולים בתמהיל הראשון של המשכנתא. הכוונה היא לסכום ההלוואה כאשר ההצעה נתנה מבנק למשכנתאות. יש למלא את סכום ההלוואה, בחירה של מסלול למשל, ריבית קבועה שאינה צמודה למדד, ריבית משתנה וכדומה. השלב הבא הוא שיטת ההחזר. בחרו את השיטה, אם היא שפיצר, בוליט וכדומה. הכניסו נתונים נוספים כגון תקופה בין שנה אחת ל-30  שנה והשלב האחרון הוא חישוב הריבית השנתית. מומלץ, כי יועץ למשכנתאות, ייחשב עבורכם את התמהילים השונים, כך שתהיו בטוחים, כי השימוש עם מחשבון ייעשה באופן הנכון ויעניק לכם תמונה ברורה כך שתוכלו לחשב נכון את צעדיכם.

 

כמובן שההמלצה שלנו לאחר בדיקה במחשבוני המשכנתא,  לבצע התקשרות עם גוף שהוא יועץ משכנתא שהוא בילתי תלוי, שעובד עם כל גופי האשראי ושומר על האינטרס הבילעדי שלך.

נשמח לשוחח איתכם לשיחת הכירות ראשונה שנוכל לכוון אתכם למשכנתא המתאימה ביותר 

שיהיה בהצלחה 

 

נהנתם מהמאמר נשמח לשיתוף:)

לשתף בפייסבוק
לשתף בלינקדין
לשתף במייל
לשתף בווצאפ
לשתף בטלגרם

לייעוץ השאירו פרטים כבר חוזרים:)

בשליחת הפרטים את/ה מאשר את מדיניות הפרטיות של יעדים-מדיניות הפרטיות

אהבתם את המאמר? הנה עוד כמה שאסור לפספס!

מימון כנגד נכסי נדלן

מימון כנגד נכסי נדל"ן

רוב אזרחי מדינת ישראל, נוטלים הלוואות, בגלל יוקר המחיה, בעיות שיש עם תזרים מזומנים של העסק, סיוע לילדים ברכישת נכס. רבים נקלעים לקשיים כלכלים  ואם

קרא עוד »
משכנתא הפוכה לגיל 60

משכנתא הפוכה לגיל 60+

במקרים רבים, זוגות מבוגרים יש בבעלותם נכס ששוויו עולה על מיליון שקלים חדשים והם אינם מעוניינים להישען על ילדיהם, היות וחסכונות הפנסיה אינם מספיקים לצרכי

קרא עוד »
משכנתא לנכס מסחרי

משכנתא לנכס מסחרי

אחת מהעלויות הכבדות והמעיקות ביותר בהן נדרשים בעלי עסקים לשאת, היא עלות תשלומי השכירות על הנכסים המסחריים. באזורים מרכזיים ונחשבים, אנו עשויים לשלם לפעמים עשרות

קרא עוד »
תנאים לקבלת משכנתא

תנאים לקבלת משכנתא

באופן טבעי לגמרי, כל מי שילווה לכם כסף, ירצה לצמצם ככל האפשר את הסיכון לכך שכספו לא יושב לו במלואו. בנקים למשכנתאות אינם יוצאים דופן

קרא עוד »
אישור עקרוני למשכנתא

אישור עקרוני למשכנתא

עבור מרבית האנשים, קבלת משכנתא הינה חוויה מסוג חדש, משהו שהם, בעבר, מעולם לא חוו כמותו. באופן טבעי לגמרי, חוויה זו כוללת גם היכרות עם

קרא עוד »
יועץ משכנתאות מומלץ

יועץ משכנתאות מומלץ

תחילת המילניום שלנו הצמיחה רשימה נאה ומכובדת של מקצועות, שלא הכרנו אותם בעבר, אחד מהמקצועות המשמעותיים הללו הוא יועץ המשכנתאות הפרטי והבלתי תלוי (בניגוד ליועץ

קרא עוד »
סירוב משכנתא bdi

סירוב משכנתא BDI

כפי שכתבנו לא פעם בעבר, תהליך קבלת משכנתא הוא תהליך שבו, כל הזמן, לאורך כל הדרך, עד לרגע הקבלה בפועל של הכסף, הבנק בודק אתכם. 

קרא עוד »