איחוד הלוואות בקלות

ניקח אותך צעד אחר צעד כדי לחסל את כל ההלוואות בחשבון,שחשבון הבנק יהיה סוף סוף בפלוס

מה התהליך שתעברו?

שקופית קודמת
שקופית הבאה

למה כדאי לבחור בנו?

איחוד הלוואות

אנחנו יועצים שלא תלויים בבנקים

אנחנו עובדים עם כל הבנקים בארץ, ומשרתים רק את האינטרסים שלך.

איחוד משכנתאות

ניסיון מעל 22 שנים

משרדינו פעיל משנת 97 ובקשרי עבודה עם כל הגופים הפיננסים בארץ 

איחוד חובות

אלפי לקוחות מרוצים

אלפי לקוחות מרוצים, מטופלים במשרדינו במשך השנים 

הסדרי חוב מול הבנק

נחסוך לך את כל הבירוקרטיה

כל הבירוקרטיה של איחוד ההלוואות עלינו

לקוחות מספרים עלינו

"פשוט מקצוענים"

"נתנו לי שירות כולל לכל ההלוואות מקצוענים, סוף סוף עברתי לשליטה בחשבון הבנק ממליץ מאוד"

יניב אלבז, מנכ"ל

"מחסלי המינוס בבנק"

אני מתה על הצוות, מטפלים עם המון סבלנות, לא מוותרים לאף בנק, סוף סוף מייצגים את הלקוח ולא את הבנק

לימור יאירי, מעצבת פנים

"אלופים בדיגיטל"

"אין עליכם, מה שהכי אהבתי בשירות שלכם הוא הנושא הדיגיטלי, כל השירות ניתן לנו באונליין ללא בזבוז זמן, ובלי ברוקרטיה . תודה "

משה כחלון, אדריכל

שאלות ותשובות על איחוד הלוואות

כמובן היום ניתן לבצע איחוד הלוואות לתוך המשכנתא על 70% משווי הנכס

ההלוואה הכי זולה לאיחוד ההלוואות היא בשיעבוד נכס, כי לבנק יש בטוחה חזקה, שיוכל לממש אם הלקוח לא יעמוד בתשלומים, בגלל זה הריבית הכי טובה ניתן לקבל במסלול זה.

ניתן תמיד לבצע איחוד הלוואות לבד מול הבנק למשכנתאות, אבל כמובן מומלץ להעזר בבעל מקצוע, שיכול לחשב את ההצעה שיציעו לכם, וידאג שאתם תחסכו כסף בכל התהליך

קבל שיחת ייעוץ בחינם

אנחנו כאן בשבילכם עד שתגיעו לתוצאה של איחוד כל ההלוואות בחשבון

הלוואה גדולה לאיחוד הלוואות

איחוד הלוואות

"די אני לא נושם כבר!" אומר הלקוח לפקידה שהתקשרה מהבנק לברר על הפיגור בתשלום החזר ההלוואה. "רק שלשום אמרת לי שפיגרתי בהלוואה והפקדתי מיד 3,000 שקלים", מתלונן. הפקידה מעמידה אותו על טעותו, ומבהירה לו כי מדובר בהלוואה נוספת.

לעתים קרובות מוצא עצמו אדם מתקשה לחשב ומתי וכמה כספים עליו להפקיד בבנק לטובת החזר הלוואותיו.

אנשים רבים לקחו הלוואות שונות בתקופות אחרות בחייהם, אם לטובת רכישת נכס, רכב, השקעה וכדומה, ואם לכיסוי חובותיהם.

לכל הלוואה היו את תנאי הפתיחה וההחזרים השונים שלה, וכאשר הלווה מנסה לעשות סדר ולהבין כמה הוא משלם כל חודש, קשה לו לעבד את כל הנתונים.

מגיעים אלינו לקוחות רבים, שלפתע נפל להם האסימון שהם משלמים הרבה יותר מיכולתם להחזרי הלוואות בכל חודש, ומבקשים את עזרתנו להפחית את עלויות ההחזרים החודשיים.

הריבית במשק כיום, היא מהנמוכות שהיו כאן אי פעם, מה שמאפשר לנו בקלות ללמוד את תמהיל ההלוואות ולהביא להוזלה מהותית בהחזר החודשי, זאת מלבד מחזור המשכנתא ואיחוד הכל להחזר אחד, לעתים תוך פריסה מחודשת ארוכה יותר.

 

מהו איחוד הלוואות?

 

באם גם אתה מתקשה – כמו הלקוח שסיפרנו לך עליו – לעמוד בהחזרי ההלוואות ובעיקר לזכור את כולן, אנו ממליצים לך לשקול הליך איחוד הלוואות.

מדובר בהליך מורכב הדורש בחינה מקצועית וניתוח אנליסטי, כולל ייעוץ משכנתא של כל נתוני תיק האשראי, ההלוואות והמשכנתאות שברשותך, לבחינת כדאיות איחוד ההלוואות.

במקרים שאנו מוצאים את ההליך כדאי עבורך מבחינת העלויות והסיכוי לקבלת ההלוואה, אתה בעצם סוגר את כל ההלוואות והמשכנתאות השונות, בתמורה להלוואת משכנתא אחת תוך פריסת התשלומים מחדש, באופן שתוכל לעמוד בו.

 

מתי נכון וכדאי לאחד הלוואות?

 

מאחר והרווח העיקרי של הבנקים, מגיע מריביות המשולמות בגין הלוואות, הבנקים מעוניינים מאוד להלוות כמה שיותר כספים.

מסיבה זו, הבנקים יוצרים "מבצעים" למתן הלוואות, תוך יציאה בקמפיינים פרסומיים אגרסיביים, המפתים את הלקוחות – הנמצאים לרוב במצוקה כלכלית בלאו הכי – באטרקטיביות ההלוואה.

הבנקים גם מנגישים מאוד לשם כך את ההלוואות ומפחיתים ביורוקרטיה לקבלתן, כשלעתים ניתן לקבל הלוואה בלחיצת כפתור באתר הבנק.

מכיוון שכך, ישנם רבים, שבנוסף למשכנתא או הליסינג אותם הם משלמים כבר לאורך שנים, התחברו להם לאורך הדרך, סרכים עודפים שמנים, המצטרפים להחזר החודשי, עד שהם מתקשים לעמוד בו.

כמותם, יש גם את אלו שכן תכננו באופן נכון ומסודר את הלוואותיהם, אלא שמסיבות אוביקטיביות אינם מצליחים לעמוד בהם בשלב זה.

זה יכול לקרות גם בנסיבות משמחות, כהרחבת המשפחה או בניית בית, או בנסיבות פחות משמחות כהקטנת ההכנסות או הוצאות חריגות.

פעמים רבות מגיע אלינו לקוח, שלאחר ניתוח הלוואותיו, כשאנו מציגים לו את עלויות הריביות ששילם לאורך השנים, הוא מגלה סכומים מפלצתיים שאילו היו בידיו זה עתה, היו מאפשרים לו לחיות בשלווה.

היתרון המהותי באיחוד כל ההלוואות במקרים כאלו, הוא דבר ראשון האוויר לנשימה הניתן ללקוח, שכבר לא ידע באיזה יום הוא מחזיר כמה כספים להלוואות.

הדבר השני הוא הסדר שזה נותן בתכנון הפיננסי העתידי. כאשר יש לך הלוואה אחת, עם החזר חודשי קבוע, אתה יודע מה עלותה וכמה ריבית אתה משלם עליה.

לבד מהפחתת הריביות ואיחוד "כאבי הראש", בדרך כלל בפריסה מחדש, הבנק מאפשר פריסה ארוכה יותר של ההלוואה, מה שיאפשר ללקוח להרים את ראשו מעל המים.

 

מהו היתרון בביצוע הליך איחוד הלוואות דרכנו?

 

ככלל, חשוב לדעת ולהבין, שלמרות שהבנקים מאפשרים איחוד הלוואות גם כאשר רווחיהם יורדים בעקבות ההליך, הם עדיין ינסו למקסם את ההכנסות לטובתם.

כשם שלא תלכו להתייעץ עם איש מקצוע, האם כדאי לכם להגיע אליו ואם הוא טוב, כיוון שתשובותיו ברורות מן הסתם, כך אין כל טעם בהתייעצות עם הבנק, האם המוצר שהם מציעים לכם הוא הטוב ביותר בעבורכם.

יעדים הינה חברה לייעוץ משכנתאות, העוסקת מעל 20 שנה בתחומי הפיננסים. המעלה שלנו, היא היכרותנו המעמיקה עם כל הגופים הנותנים הלוואות, וכל מוצרי האשראי המוצעים על ידם.

בשל הניסיון וההיכרות שלנו עם מוצרי האשראי, אנחנו יודעים מהו המחיר הנמוך שהבנק יסכים להגיע אליו לאחר מו"מ ומכוונים אליו כבר בפתיחה.

מלבד זאת, לפעמים, בשל ריבוי ההלוואות שיש ללקוח, הבנק חושש ממתן הלוואה נוספת, למרות שהיא מיועדת לסגירת כל האחרות היכרותנו וקשרינו עם הבנקים, מסייעים ליצירת האמון הנדרש לקבלת ההלוואה.

 

כיצד נעשה הייעוץ והתכנון לאיחוד הלוואות?

 

במידה ואתה עומד במצבים המתוארים לעיל, פנה כאן אלינו ותכנס לתהליך המזורז שיוציא אותך מהבוץ הטובעני אליו נקלעת שלא בטובתך.

בשלב הראשון אנו מקיימים פגישה – פרונטלית או דיגיטלית – עם הלקוח, על מנת לאבחן את מצבו הפיננסי, המצוקה התזרימית הקיימת והאפשרות וכדאיות האיחוד.

לאחר שאנו מגיעים לשיקול שניתן וכדאי לאחד הלוואותיו, אנו מזמינים אותו להגיש לנו דוחות מפורטים של כל תיקי האשראי הבנקאי והחוץ בנקאי שלו.

בשלב הבא, אנליסטים מומחים שלנו, יושבים ומנתחים את התיק ואת העלויות המשולמות בכל תמהיל ההלוואות והמשכנתאות בתיק האשראי.

אנו בוחנים את הכנסות הלקוח ואת יכולת ההחזר האמתית, שתמנע כניסה מחודשת לגירעונות חודשיים לטובת החזר ההלוואות ובונים הלוואה מאוחדת בהתאם לצרכים וליכולות שלו.

בשלב זה אנו כבר מצמידים ללקוח יועץ משכנתאות מומחה, המלווה אותו בהכנת והגשת המסמכים, בהפשטת הפרוצדורות לסגירת ההלוואות הקודמות ובקבלת ההלוואה החדשה על הצד היותר טוב לשביעות רצונו.

קבל שיחת ייעוץ בחינם

אנחנו כאן בשבילכם עד שתגיעו לתוצאה של איחוד כל ההלוואות בחשבון