יועץ משכנתאות שיחסוך כסף

יועץ משכנתאות שיחסוך לך הרבה כסף

 יועץ משכנתאות מקצועי יוכל לחסוך לכם התרוצצות והשקעת זמן ומאמצים על חישובים מימוניים. 

יועץ משכנתאות מומחה ומנוסה יחסוך לכם הרבה כסף וזאת באמצעות השגת ריביות טובות ויצירת תמהיל משכנתא המתאים בדיוק לצרכיכם ולנתונים האישיים שלכם.

יועץ משכנתאות, אמנם, אינו בגדר חובה, אולם  רבים העומדים לפני רכישת דירה ונטילת משכנתא, בוחרים להיעזר בשירותי יועץ משכנתאות מנוסה וזאת במטרה לבצע את המהלך בצורה נכונה, נבונה וחלקה.

 

יועץ משכנתאות יבחר את המסלול הנכון לשמירה על האינטרסים שלכם

 

שוק המשכנתאות הינו עצום, כאשר מדי שנה, רוכשי דירות, נוטלים משכנתאות בשיעור של כ – 65 מיליארד שקלים. נוכח מגמת העלייה במחירי הדיור, קיים קושי, עבור רבים, ברכישת דירה באמצעות הון עצמי בלבד. 

מצב זה מביא לקוחות רבים לפנות לבנקים בבקשה לסיוע במימון באמצעות משכנתא.

פקידי המשכנתאות בבנקים הינם אנשים טובים ומקצועיים, אולם הם משרתים את האינטרסים של הבנק ולא את אלה של הלקוח. 

מכאן נובע היתרון הראשון והחשוב של יועץ משכנתאות פרטי והוא שמירה על האינטרסים שלכם ומציאת המסלול הטוב והמשתלם ביותר עבורכם. הבנק נוטה לקדם מסלול משכנתא מסוים מסיבות פנימיות, גם כאשר מסלול זה אינו המיטבי עבורכם.

יועץ משכנתאות הינו מקצוע חדש באופן יחסי, אולם הוא צובר פופולריות במהירות וזאת נוכח העובדה הפשוטה, כי הוא חוסך עבורכם הרבה כסף. 

מדובר בתחום הדורש מומחיות מקצועית ולכן חשוב לפנות אך ורק ליועץ משכנתאות מוסמך, מנוסה והעל רקורד ורזומה של ידע פיננסי  או עבודה בבנקים למשכנתאות.

חשוב לבדוק ולקבל המלצות ממכרים וקרובים שאתם סומכים על דעתם ולבדוק מהן תוצאות הייעוץ שהוא סיפק ללקוחות אחרים מבחינת גובה ריבית, עזרה בניהול ההליך, ייעוץ וייצוג מול הבנקים וכו'.

היתרונות והחשיבות בשירותי יועץ משכנתאות אובייקטיבי

 

נטילת משכנתא הינה הליך מורכב וסבוך המחייב התייחסות למגוון רחב של היבטים על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם. 

ההיכרות של יועץ משכנתאות עם הבנקים והאפשרות להשיג ריבית טובה, מהווים כלים יעילים שיסייעו לכם לחסוך הרבה כסף.

כאמור, ייעוץ משכנתאות הינו תחום חדש באופן יחסי, אולם כיום, כ – 40% מנוטלי המשכנתאות נעזרים ביועץ משכנתאות. 

יועץ משכנתאות פרטי הינו אובייקטיבי ומטרתו לשמור על האינטרסים של הלקוח. ייעוץ נכון יוכל לבנות עבורכם תמהיל מכון ובחירה במסלולים המשתלמים ביותר מבחינת ריבית ומשך תקופת ההחזר.

יועץ משכנתאות פרטי מתוגמל על ידי הלקוח ולכן האינטרס שלו הוא להשיג ללקוח תנאים טובים המתאימים לו באופן מדויק. רובם של יועצי המשכנתאות הינם בעלי רקע וניסיון בתחום ראיית חשבון, כלכלה, תיווך ועבודה בבנקים.

 מדובר בניסיון חיוני שיכול לחסוך לכם בירוקרטיה מיותרת וקיצור הליכים שמשמעותם חיסכון בזמן וכסף.

קיצור הליכים בירוקרטיים וייצוג מול הבנקים

 

יועץ משכנתאות טוב "יתפור" עבורכם חבילה משתלמת שמותאמת לנתונים האישיים שלכם.

הידע והניסיון המקצועיים שרכש יועץ המשכנתאות בשילוב של בקיאות והיכרות עם עבודת הבנקים, תאפשר לו להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר. 

הייעוץ המקצועי יפטור אתכם מהצורך להתמודד עם מושגים פיננסיים לא מוכרים, את ההכרח להתווכח ולהתמקח על גובה הריבית, למלא אינסוף טפסים ולהתרוצץ בין הבנקים השונים.

יועץ משכנתאות יבחר את התמהיל המתאים, הנכון והזול עבורכם, יתמקח עבורכם ובכך יחסוך לכם הרבה כסף. עבודת היועץ מתחילה בהערכת הון ומהו גובה המשכנתא שיש ליטול.

בשלב הבא, היועץ יבצע בדיקות להבנת הצרכים של הלקוח כיום ובעתיד וזאת כחלק מתכנון מוקדם. לאחר בדיקת הנתונים האישיים שלכם, היועץ יקבע את סכום ההחזר החודשי הרצוי. 

יועץ המשכנתאות יבדוק את כל ההצעות מהבנקים ויבחר את זו הכדאית והמשתלמת ביותר עבורכם.

ייעוץ אשראי תכנון מוקדם ובניית תמהיל משכנתא נכון

 

הליך של נטילת משכנתא מחייב תכנון מוקדם. יועץ משכנתאות פרטי יבצע עבורכם את המלאכה הכה חשובה וזאת לאחר בחינת ההון העצמי העומד לרשותכם, יכולותיכם הכלכליות, התקציב שלכם לרכישת הדירה, מחירה האמיתי של הדירה ועוד.

 כל הנתונים הללו מאפשרים בניית תמהיל משכנתא נכון המורכב מהמסלולים השונים המרכיבים את המשכנתא.

יועץ משכנתאות ילווה אתכם לאורך כל חיי המשכנתא וזאת במטרה לאתר מסלולים עדיפים במידה וחלים שינויים במשק, בריביות והמדדים ובנתונים הפיננסיים שלכם.

תהליך הייעוץ מתחיל בפגישה ראשונית ולא מחייבת בה תוכלו להכיר את היועץ ואת הרזומה המקצועי שלו. במקביל, היועץ יבין את הדרישות שלכם מבחינת היקף המשכנתא, היכולת הכלכלית שלכם ושווי הדירה הנרכשת.

 לאחר הבנת הצרכים והיכולות שלכם. לאחר הגעה לסיכון המקובל עליכם, יבנה היועץ תמהיל משכנתא אידאלי ויחל במכרז ריביות בבנקים.

ליווי מקצועי לאורך כל שלבי ההליך ועד לשלב החתימה

 

יועץ משכנתאות ילווה אתכם לאורך כל שלבי הליך נטילת המשכנתא ועד לקבלת התשלום המלא. שירותי הייעוץ כוללים מילוי טפסים רלוונטיים, הגשתם ועוד מגוון הליכים בירוקרטיים שייחסכו מכם. 

יועץ המשכנתאות ינחה אתכם איך להשיג האישורים הנדרשים מעורך הדין ומהקבלן ויבנה תמהיל משכנתא נכון המורכב ממסלולים וריביות שיאפשרו לכם החזר בתנאים נוחים.

יועץ המשכנתאות ינהל עבורכם משא ומתן מול הבנקים עד להשגת התנאים הטובים ביותר מבחינתכם וילווה אתכם באופן אישי עד לשלב החתימה וזאת לאחר בחירה והתאמה של ביטוח משכנתא.

ייעוץ משכנתא הינו תחום רציני, שכן אנו מפקידים סכומי כסף גבוהים בידי יועץ המשכנתאות.

 חשוב לוודא כי אתם נעזרים ביועץ משכנתאות מקצועי ונטול שיקולים זרים שידאג לאינטרסים שלכם ויתאים את תמהיל ומסלול המשכנתא באופן מיטבי לצרכיכם.

נשמח לבצע איתכם שיחה ראשונית כדי לייעץ לכם איך כדאי לכם להתחיל פנו אלינו עכשיו

 

נהנתם מהמאמר נשמח לשיתוף:)

לשתף בפייסבוק
לשתף בלינקדין
לשתף במייל
לשתף בווצאפ
לשתף בטלגרם

לייעוץ השאירו פרטים כבר חוזרים:)

בשליחת הפרטים את/ה מאשר את מדיניות הפרטיות של יעדים-מדיניות הפרטיות

אהבתם את המאמר? הנה עוד כמה שאסור לפספס!

מימון כנגד נכסי נדלן

מימון כנגד נכסי נדל"ן

רוב אזרחי מדינת ישראל, נוטלים הלוואות, בגלל יוקר המחיה, בעיות שיש עם תזרים מזומנים של העסק, סיוע לילדים ברכישת נכס. רבים נקלעים לקשיים כלכלים  ואם

קרא עוד »
משכנתא הפוכה לגיל 60

משכנתא הפוכה לגיל 60+

במקרים רבים, זוגות מבוגרים יש בבעלותם נכס ששוויו עולה על מיליון שקלים חדשים והם אינם מעוניינים להישען על ילדיהם, היות וחסכונות הפנסיה אינם מספיקים לצרכי

קרא עוד »
מחשבון משכנתא

מחשבון משכנתא

הגענו למסקנה שכל התחלה של רכישת נכס חדש מתחילה בבדיקה במחשובוני המשכנתא השונים שקיימים ברשת. הפעם החלטנו לקצר לכם את הזמן ולבצע בשבילכם מחקר איפה

קרא עוד »
משכנתא לנכס מסחרי

משכנתא לנכס מסחרי

אחת מהעלויות הכבדות והמעיקות ביותר בהן נדרשים בעלי עסקים לשאת, היא עלות תשלומי השכירות על הנכסים המסחריים. באזורים מרכזיים ונחשבים, אנו עשויים לשלם לפעמים עשרות

קרא עוד »
תנאים לקבלת משכנתא

תנאים לקבלת משכנתא

באופן טבעי לגמרי, כל מי שילווה לכם כסף, ירצה לצמצם ככל האפשר את הסיכון לכך שכספו לא יושב לו במלואו. בנקים למשכנתאות אינם יוצאים דופן

קרא עוד »
אישור עקרוני למשכנתא

אישור עקרוני למשכנתא

עבור מרבית האנשים, קבלת משכנתא הינה חוויה מסוג חדש, משהו שהם, בעבר, מעולם לא חוו כמותו. באופן טבעי לגמרי, חוויה זו כוללת גם היכרות עם

קרא עוד »
יועץ משכנתאות מומלץ

יועץ משכנתאות מומלץ

תחילת המילניום שלנו הצמיחה רשימה נאה ומכובדת של מקצועות, שלא הכרנו אותם בעבר, אחד מהמקצועות המשמעותיים הללו הוא יועץ המשכנתאות הפרטי והבלתי תלוי (בניגוד ליועץ

קרא עוד »