איחוד הלוואות

איחוד הלוואות כדי שתוכלו להתחיל מחדש

מצב של ריבוי הלוואות והתחייבויות עלול להוביל לתחושת חנק מבחינה פיננסית, נוכח ההוצאה החודשית המכבידה. במצב שכזה, ישנו פתרון יעיל ואיכותי שהינו איחוד הלוואות.

מדובר באלטרנטיבה כלכלית, שינוי בהתנהלות ופתרון יעיל למצב וזאת באמצעות איחוד כמה הלוואות וגיבושן להלוואה אחת בפריסה ארוכת טווח ובריבית נמוכה.

האיחוד  מסייע להתאים את יכולת ההחזר שלכם למצבכם הפיננסי הכולל. האיחוד הינו כלי פיננסי אפקטיבי שיסייע בידכם לפתוח דף חדש ולבנות עתיד פיננסי טוב יותר.


מתי לשקול מהלך של איחוד הלוואות?

 

אשראי והלוואות הינם מוצר פיננסי נפוץ למדי, אולם במקרים בהם ההוצאות ממשיכות לעלות על ההכנסות, הרי שאנשים נוטים ליטול הלוואות נוספות מה שמקשה על עמידה בהחזר החודשי.

החזרת הלוואה ברמה החודשית יוצרת הוצאה קבועה ופוגעת בהכנסה השוטפת. לרבים מאתנו יש הוצאות קבועות נוספות כגון שכר דירה או משכנתא והתוצאה הינה קושי בעמידה בתשלומים ומצב של חנק כלכלי.

על מנת שלא להגדיל את הגירעון, מומלץ להיעזר בכלי יעיל שהינו ריכוז כל ההלוואות המהווה פתרון למצב של ריבוי הלוואות ומאפשר יציאה מהבור אליו נקלעתם והתחלה מחדש מנקודת פתיחה טובה יותר.

הלוואות מספקות מענה מיידי לצורך פיננסי, אולם לאורך השנים, ההוצאה החודשית עלולה להכביד.

לצד הלוואות מהבנק, ניתן כיום לקחת הלוואות גם מגופי מימון חיצוניים דוגמת חברות הביטוח והאשראי והלוואות חוץ בנקאיות. 

הקלות היחסית בה ניתן לקבל הלוואה וסיוע פיננסי הינה מתעתעת וישנם כאלה המוצאים את עצמם עם ריבוי הלוואות וחובות ההולכים ומצטברים.

איחוד הלוואות

מהו תהליך איחוד הלוואות?

 

ריכוז הלוואות או איחוד אשראי הינו הליך הכולל סילוק ומחזור של ההתחייבויות מעבר להלוואות המהוות חלק ממסגרת אשראי או יתרת החובה בבנק.

היתרון הינו חיבור של כל ההלוואות שנטלתם מהגופים השונים ואיחודם להלוואה אחת בפריסה ארוכת טווח התואמת את יכולת ההחזר שלכם.

איחוד הלוואות מספק אפשרות לשקט נפשי ולביטחון פיננסי על מנת להפסיק את המאבק הקיומי שנוצר בשל ריבוי הלוואות ואשראי הפזורים בגופים שונים.

איחוד הלוואות ואשראי מאפשר לנו בקרה וידיעה ברורה לגבי הסכום שנלקח, שיעור הריבית וגובה ההחזר החודשי הצפוי.

 במקרים של ריבוי הלוואות, קיים קושי לאמוד את הריביות שמשולמות ומצב זה עלול להוביל לאובדן שליטה ולקשיים פיננסיים.

התהליך נועד לנקות את השולחן ולאפשר התחלה חדשה והפסקת הגירעון החודשי המוביל לנטילת הלוואה אחר הלוואה במטרה לכסות את המינוס.

מצב של ריבוי הלוואות ונטילת אשראי הינם מכשיר רווחי ביותר עבור הבנקים שכן אנו משלמים ריבית וריבית דריבית על ההלוואה.


להחזיר את הסדר והשקט הנפשי לחייכם

 

מצב של ריבוי הלוואות עלול להוביל לצבירת חובות ואי יכולת לעמוד בתשלומי ההחזר הקבועים.

אחור בתשלום יוביל לפיגור בתשלומים והתוצאה היא שתשלמו בחודש הבא יותר או שתצברו חובות שיהיה קשה לכסות. מדובר בכדור שלג שנוצר בשל הרצון לסגור את החוב באמצעות נטילת הלוואה נוספת.

מצב של ריבוי הלוואות יוצר לחץ מתמיד ואובדן השקט הנפשי והביטחון הפיננסי. איחוד הלוואות הינו הליך שנועד להחזיר סדר לחייכם ולאפשר התחלה חדשה באמצעות התנהלות פיננסית נבונה יותר.

איחוד הלוואות הינו מהלך המתייחס לכל ההלוואות שנטלתם בין אם מהבנקים ובין אם מגופים חיצוניים. 

באפשרותכם לאחד את כל ההלוואות בלקיחה של הלוואה אחת גדולה שתכסה את הסכום של כל ההלוואות ותאפשר לכם להחזיר תשלום קבוע אחד מדי חודש.

רוב הציבור בישראל נוטל הלוואה אחת יותר במהלך חייו. מצב בו גובה ההחזר החודשי מכביד עד מאוד, מחייב חישוב מסלול מחדש.


היתרונות בהליך איחוד הלוואות

 

היתרון המרכזי הינו היכולת לעקוב את ההלוואה . מחזור של חובות צובר ריבית על ריבית והתוצאה הינה החזר חודשי ההולך וגדל ומכביד עד מאוד.

איחוד הלוואות מסייע גם להיבטים פיננסיים נוספים דוגמת כיסוי וסגירת המינוס שלמעשה הינו הלוואה בריבית גבוהה. ההליך נועד לסייע לצאת ממצבים בעייתיים מבחינה פיננסית וזאת במקביל להחלטה על התנהלות כלכלית אחראית יותר.

ההליך מאפשר להגיע להסדר מול הבנקים לפריסת תשלומים ארוכה ולמציאת מסלול משתלם יותר לפריעת החוב. בעת הליכה לצעד של איחוד הלוואות, יש לבדוק מהו סוג ההלוואות שנטלתם ומהו ההחזר שנותר לכם.

 במקרים בהם שולמה רובה של הריבית, הרי שההליך משתלם פחות


צעד נבון בדרך להתנהלות פיננסית נכונה

 

המציאות הכלכלית בה אנו חיים מביאה רבים לקחת הלוואות וזאת במטרה להישאר עם הראש מעל המים. מצב של ריבוי הלוואות עלול להעמיק את הקושי הכלכלי ולהוות נטל מכביד.

תהליך של איחוד הלוואות יאפשר לכם להחזיר תשלום קבוע אחד מדי חודש, כך שהבקרה שלכם וההיערכות הפיננסית תהיה טובה יותר.

הליך של איחוד הלוואות מחייב קבלת ליווי וייעוץ משכנתא מידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע בתחום וזאת במטרה להתאים עבורכם את מסלול איחוד ההלוואות האפקטיבי והמשתלם ביותר לנתוניכם האישיים ולצרכיכם.

המשמעות של איחוד הלוואות הינה הפחתה בסכום החודשי המוחזר ואפשרות למעקב צמוד אחר הפעולות המתבצעות בחשבון הבנק שלכם. מדובר על צעד אפקטיבי ונבון המאפשר לצאת לדרך חדשה ולהתנהלות פיננסית נבונה.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לבדיקה ראשונית של כל האשראי שברשותכם כדי שנבחן האם כידאי לכם לצאת לתהליך זה

נהנתם מהמאמר נשמח לשיתוף:)

שיתוף ב facebook
לשתף בפייסבוק
שיתוף ב linkedin
לשתף בלינקדין
שיתוף ב email
לשתף במייל
שיתוף ב whatsapp
לשתף בווצאפ
שיתוף ב telegram
לשתף בטלגרם

לייעוץ השאירו פרטים כבר חוזרים:)

אהבתם את המאמר? הנה עוד כמה שאסור לפספס!

מימון כנגד נכסי נדלן

מימון כנגד נכסי נדל"ן

רוב אזרחי מדינת ישראל, נוטלים הלוואות, בגלל יוקר המחיה, בעיות שיש עם תזרים מזומנים של העסק, סיוע לילדים ברכישת נכס. רבים נקלעים לקשיים כלכלים  ואם

קרא עוד »
משכנתא הפוכה לגיל 60

משכנתא הפוכה לגיל 60+

במקרים רבים, זוגות מבוגרים יש בבעלותם נכס ששוויו עולה על מיליון שקלים חדשים והם אינם מעוניינים להישען על ילדיהם, היות וחסכונות הפנסיה אינם מספיקים לצרכי

קרא עוד »
מחשבון משכנתא

מחשבון משכנתא

הגענו למסקנה שכל התחלה של רכישת נכס חדש מתחילה בבדיקה במחשובוני המשכנתא השונים שקיימים ברשת. הפעם החלטנו לקצר לכם את הזמן ולבצע בשבילכם מחקר איפה

קרא עוד »
משכנתא לנכס מסחרי

משכנתא לנכס מסחרי

אחת מהעלויות הכבדות והמעיקות ביותר בהן נדרשים בעלי עסקים לשאת, היא עלות תשלומי השכירות על הנכסים המסחריים. באזורים מרכזיים ונחשבים, אנו עשויים לשלם לפעמים עשרות

קרא עוד »
תנאים לקבלת משכנתא

תנאים לקבלת משכנתא

באופן טבעי לגמרי, כל מי שילווה לכם כסף, ירצה לצמצם ככל האפשר את הסיכון לכך שכספו לא יושב לו במלואו. בנקים למשכנתאות אינם יוצאים דופן

קרא עוד »
יועץ משכנתאות מומלץ

יועץ משכנתאות מומלץ

תחילת המילניום שלנו הצמיחה רשימה נאה ומכובדת של מקצועות, שלא הכרנו אותם בעבר, אחד מהמקצועות המשמעותיים הללו הוא יועץ המשכנתאות הפרטי והבלתי תלוי (בניגוד ליועץ

קרא עוד »